Pınar Eslek’in Seçimi: Woolnat Uyku Tulumu

Burada her ay oğluma ya da kendime faydalı bulduğum ürünleri paylaşacağım. Ama samimiyetle söylüyorum bunlar; araştırdığım ve parasını ödeyerek aldığım şeyler olacak. Umarım sizlere de faydası olur.

Woolnat Uyku Tulumu

Merinos yününden yapılmış incecik bir tulumdan bahsetmek istiyorum size. Çok araştırdım, piyasada daha çok polar tulumlar var, ancak ben hava alan bir materyal olsun istedim. Woolnat Uyku Tulumu‘nu tesadüfen Instagram’da gördüm ve inceledim. Merinos yünü hakkında yazılar çok olumluydu. Hemen sipariş ettim, paket gelip açınca kısa bir şaşkınlık yaşadığımı itiraf etmeliyim çünkü tulum çok inceydi. İlk gece tedirgin, sürekli kontrol ettim oğlumu ama vücut ısısı harikaydı. İlk hafta geçti baktım hasta olmadı 🙂 Birkaç aydır hem öğlen hem gece uykularında tulumunu giydiriyorum. Çok terleyen ve üzeri örtüldüğünde uyanan Ali Ata’dan eser kalmadı. Aklınıza geleceğini düşündüğüm bir soruyu hemen cevaplayayım; merinos yünü kesinlikle kaşınma yapmadı. Ali Ata hassas tenli bir bebek, cildi hemen reaksiyon gösterir ama tulumuyla bu sorunu yaşamadık. Tüm bebeklere iyi uykular.

 

Yazar: Pınar Eslek / MotherandBaby Dergisi

instagram: www.instagram.com/pinareslek

instagram: www.instagram.com/motherandbabytr

facebook: www.facebook.com/MotherandBabyTurkiye

  • woolNAT diyor ki:

   Merhaba Hatice Hanım
   Ürünümüz ince olmasına rağmen sıcak tutma özelliğine sahip %100 merino yünden üretilmektedir. Kalın, tüylü kumaşlar gibi bebeğinizi rahatsız etmeyen, pürüzsüz bir yapıya sahiptir. Kullandıktan sonraki deneyimlerinizi de yorum olarak eklerseniz memnun oluruz.

   İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir